5. Alain Renoux

Alain Renoux (1944)

8 aangeboden items / 3 verkochte items

Alain RENOUX (1944)

8 aangeboden items van deze kunstenaar

Alain RENOUX - Allain Renoux, Ete, Sommer, Originallithographie, sign.( kopen? Bied vanaf 75!

Alain RENOUX - Allain Renoux, Ete, Sommer, Originallithographie, sign.(

Geplaatst doorKunstsammler123

VerzendingInternationaal

Alain RENOUX - Allain Renoux, Frühling, Printemps, Originallithographie, sign. kopen? Bied vanaf 75!

Alain RENOUX - Allain Renoux, Frühling, Printemps, Originallithographie, sign.

Geplaatst doorKunstsammler123

VerzendingInternationaal

Alain RENOUX - Allain Renoux, Hiver, Originallithographie, sign. kopen? Bied vanaf 75!

Alain RENOUX - Allain Renoux, Hiver, Originallithographie, sign.

Geplaatst doorKunstsammler123

VerzendingInternationaal

Alain RENOUX - Allain Renoux, Automne, Herbst, Originallithographie, sign. und nummeriert kopen? Bied vanaf 75!

Alain RENOUX - Allain Renoux, Automne, Herbst, Originallithographie, sign. und nummeriert

Geplaatst doorKunstsammler123

VerzendingInternationaal

Alain Renoux - L'automne dans Alsace kopen? Bied vanaf 22!

Alain Renoux - L'automne dans Alsace

Geplaatst doorPrivateartcollector

TechniekLitho
Afmetingen43 cm x 52 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Alain Renoux - La Forteresse kopen? Bied vanaf 18!

Alain Renoux - La Forteresse

TechniekLitho
Afmetingen50 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Alain Renoux - Le petit Pont dans Alsace kopen? Bied vanaf 15!

Alain Renoux - Le petit Pont dans Alsace

TechniekLitho
Afmetingen44 cm x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Alain Renoux - L'ombre dans une Rue Française Typique kopen? Bied vanaf 22!

Alain Renoux - L'ombre dans une Rue Française Typique

TechniekLitho
Afmetingen65 cm x 49 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst