5. Alfred Martin

Alfred Martin (1888-1950)

2 aangeboden items / 2 verkochte items

FA. (1 x Favoriet)

Alfred MARTIN (Luik 1888 - Luik 1950)

Belgisch

2 aangeboden items van deze kunstenaar

Alfred Martin - Fontaine de la Tradition kopen? Bied vanaf 150!

Alfred Martin - Fontaine de la Tradition

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorSkopnick

Eindtijd02-07-2021 om 21:30

TechniekAquarel
Afmetingen53 cm x 43 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Alfred Martin - afbeelding Ardennen kopen? Bied vanaf 22!

Alfred Martin - afbeelding Ardennen

Geplaatst doorgbperik053

Eindtijd11-07-2021 om 21:22

TechniekEts
Afmetingen24.2 cm x 35.2 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst