5. Anne-Brigitte Kwadijk

Anne-Brigitte Kwadijk (1942-2015)

1 aangeboden items / 2 verkochte items

FA. (1 x Favoriet)

Anne-Brigitte KWADIJK (Bandung (Java) 1942 - Auch 2015)

graficus, schilder, aquarellist, tekenaar

Anne-Brigitte Kwadijk - Overwinning kopen? Bied vanaf 75!

Anne-Brigitte Kwadijk - Overwinning

Geplaatst doorjujuju

Eindtijd28-02-2021 om 21:34

Jaartal1978
TechniekEts
Afmetingen74 cm x 52 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst