5. Antoon van Bakel

Antoon van Bakel (1930-2009)

2 aangeboden items / 4 verkochte items

FA. (6 x Favoriet)

Antoon van BAKEL (Nuenen 1930 - Veldhoven 2009)

2 aangeboden items van deze kunstenaar
Antoon van Bakel - ''Kompositie met naaktstudie." 1976 kopen? Bied vanaf 100!

Antoon van Bakel - ''Kompositie met naaktstudie." 1976

Geplaatst doordjs

Eindtijd25-07-2021 om 21:07

Jaartal1976
TechniekGouache
Afmetingen81 cm x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerHardboard
IngelijstIngelijst

Antoon van Bakel - Zonnebloemen kopen? Bied vanaf 295!

Antoon van Bakel - Zonnebloemen

Geplaatst doorp_art

Eindtijd12-03-2021 om 19:23

Jaartal1989
Afmetingen72 cm x 67 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerBoard
IngelijstIngelijst