5. Armand Campi

Armand Campi (1947)

1 aangeboden items / 4 verkochte items

FA. (3 x Favoriet)

Armand CAMPI (geboren: Vichy Frankrijk 1947) werkzaam te Amsterdam vanaf 1968 stijl neo impressionistisch onderwerp ; stadsgezichten , landschappen bron ; rkd

Armand Campi - Twee Dames kopen? Bied vanaf 150!

Armand Campi - Twee Dames

Geplaatst doorLucky

Eindtijd12-05-2021 om 22:22

Afmetingen57 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst