5. Arnold Niewendam

Arnold Niewendam (1946)

1 aangeboden items / 0 verkochte items

FA. (1 x Favoriet)

ARNALDO (Amsterdam 1946)

Arnaldo (Arnold Niewendam) maakt olieverfschilderijen, aquarellen en schrijft gedichten. De eerste olieverfschilderijen ontstonden in 1960 en de stijl van ARNALDO veranderde met de jaren. In de jaren zeventig ging hij over naar het impressionisme. Vanaf 1984 verschijnen de meer expressionisme doeken, dat later is uitgemond in het abstract-expressionisme. Begin 1999 verschijnt er een nieuw element in zijn werk: horizontale strepen. De lijnen suggereren een immer aanwezige horizon, wat tot gevolg heeft dat zijn abstracte doeken sterk landschappelijk overkomen.

Arnold Niewendam - kleurenabstract kopen? Bied vanaf 50!

Arnold Niewendam - kleurenabstract

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorHanenGini

Eindtijd30-04-2021 om 21:06

Jaartal1989
TechniekGouache
Afmetingen40 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst