5. A.W. van Munster

A.W. van Munster (XIXe Eeuw)

1 aangeboden items / 10 verkochte items

FA. (4 x Favoriet)

A.W.van Munster was een Nederlands graficus, bekend in de archieven van de RKD. Hij etste voornamelijk stadsgezichten.

A.W. van Munster - Albrechts Kolk Rotterdam kopen? Bied vanaf 200!

A.W. van Munster - Albrechts Kolk Rotterdam

Geplaatst doornoesje01

Eindtijd13-04-2021 om 22:48

TechniekEts
Afmetingen53 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst