5. Barney de Krijger

Barney de Krijger (1943)

2 aangeboden items / 1 verkochte items

FA. (1 x Favoriet)

Barney de KRIJGER (Breda 1943)

2 aangeboden items van deze kunstenaar

Barney de Krijger - Farbholzschnitt auf Bütten - 1993 - handsigniert und nummeriert kopen? Bied vanaf 48!

Barney de Krijger - Farbholzschnitt auf Bütten - 1993 - handsigniert und nummeriert

Geplaatst doorProtagoras

Eindtijd06-03-2021 om 19:21

VerzendingInternationaal

Barney de Krijger - Zeefdruk - 1988 kopen? Bied vanaf 45!

Barney de Krijger - Zeefdruk - 1988

Geplaatst doorKiewitKunstonder100euro

Eindtijd05-08-2021 om 21:51

Jaartal1988
Afmetingen46 cm x 46 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst