5. Benoit (Frere)

Benoit (Frere) (1915-1996)

1 aangeboden items / 1 verkochte items

FA. (1 x Favoriet)

Christiaan Hendricus Franciscus Nuijten, BENOIT (Frere) (Breda 1915 - Den Haag 1996)

Hij was monnik benedictijn en signeerde onder de naam:Benoît

Benoit (Frere) - Gouache op papier, Overgroeide Ruïne kopen? Bied vanaf 50!

Benoit (Frere) - Gouache op papier, Overgroeide Ruïne

Geplaatst doorVeilingmeester

Eindtijd01-08-2021 om 19:01

Jaartal1977
TechniekGouache
Afmetingen50 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst