5. Bernd Berner

Bernd Berner (1930-2002)

3 aangeboden items / 6 verkochte items

FA. (2 x Favoriet)

Bernd BERNER (Hamburg 1930 - 2002)

Duits

3 aangeboden items van deze kunstenaar
Laatste
kans
Bernd Berner - FARBSERIGRAPHIE , signiert . BESTER ZUSTAND 1963. kopen? Bied vanaf 220!

Bernd Berner - FARBSERIGRAPHIE , signiert . BESTER ZUSTAND 1963.

Geplaatst doorantesberger

VerzendingInternationaal

Bernd Berner - Kleurenlithografie - 1971 - 57/60 kopen? Bied vanaf 128!

Bernd Berner - Kleurenlithografie - 1971 - 57/60

Geplaatst doorin2art

Jaartal1971
TechniekLitho
Afmetingen70 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Bernd Berner - Gesigneerde kleurenlithografie - 1971 - 1/100 kopen? Bied vanaf 115!

Bernd Berner - Gesigneerde kleurenlithografie - 1971 - 1/100

Geplaatst doorin2art

Jaartal1971
TechniekLitho
Afmetingen64.5 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst