5. Broeder Max

Broeder Max (1903-1973)

1 aangeboden items / 0 verkochte items

FA. (2 x Favoriet)

Broeder MAX (Turnhout 1903 - Tessenderlo 1973)

Belgisch

Broeder Max - Boerenerf met paard kopen? Bied vanaf 100!

Broeder Max - Boerenerf met paard

Geplaatst doorBerting22

Eindtijd11-04-2021 om 22:49

Afmetingen60 cm x 66 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst