5. Buddy Hermans

Buddy Hermans (1947)

1 aangeboden items / 2 verkochte items

FA. (4 x Favoriet)

De abstracte oliepastels van Buddy Hermans ademen bescheidenheid. Het zijn uitspraken die op een stille zondagmiddag worden gedaan, wanneer het lekker rustig is op straat, de zon schijnt en herinneringen worden opgehaald. Wanneer je het raam opent en frisse ideeën naar binnen waaien. De lijsten in het werk van Buddy Hermans zijn zulke ramen. Hij kijkt daarin terug en ziet zijn inspirerende voorgangers verschijnen, de helden. Zoals Jaap Nanninga, een zweem Martin Tissing, muziekflarden van Jo van Dijk, Ruloff Manuputty, al die kunstenaars die een zachte vorm van abstractie introduceerden. Alles vanuit de waarneming gezien, gevoeld of gedacht, maar in abstractie weergegeven, dus kleur en compositie. Daarom hebben de oliepastels van Buddy Hermans ook geen titel. bron ; rkd

Buddy Hermans - zeefdruk - INGELIJST - Zonder titel - 21054 kopen? Bied vanaf 40!

Buddy Hermans - zeefdruk - INGELIJST - Zonder titel - 21054

Geplaatst doorZaansgroen

Eindtijd08-08-2021 om 19:29

Jaartal2005
Afmetingen65 cm x 52 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst