5. Bulent Evren

Bulent Evren (1955)

1 aangeboden items / 3 verkochte items

FA. (4 x Favoriet)

Bülent EVREN (Isparta, 1955)

Evren is een Nederlands beeldende kunstenaar van Turkse afkomst. Hij volgde zijn kunstopleiding van 1981 tot 1983 aan Ateliers '63 in Haarlem en nam kort daarna twee keer deel aan tentoonstellingen in het Paleis op de Dam. Hij schildert vooral met olieverf op in vorm gesneden aluminiumplaten. De mythologische oorlogsgod Ares en Aphrodite, de godin van de liefde, spelen belangrijke rollen in zijn schilderijen. Hij woont en werkt in Amsterdam. Zijn werk bevindt zich in de collecties van onder andere het Gemeentemuseum Den Haag, het Stedelijk Museum in Amsterdam, het Museum Kruithuis in Den Bosch, het Fries Museum in Leeuwarden, de Rijksdienst Beeldende Kunst Instituut Collectie Nederland in Den Haag, de Collectie Gemeente Amsterdam en Borusan Contemporary in Istanboel.

Turks

Bulent Evren - zonder titel kopen? Bied vanaf 120!

Bulent Evren - zonder titel

Geplaatst doorKunstbedrijf

Eindtijd29-03-2021 om 22:12

Jaartal1990
Afmetingen100 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst