5. Carola Popma

Carola Popma (1954)

1 aangeboden items / 10 verkochte items

FA. (5 x Favoriet)

Carola Popma, Breda1954

OPLEIDINGEN.

1976-1980 Koninklijke Academie voor Kunst en Vormgeving 's-Hertogenbosch afd. Beeldhouwen. 1972-1976 Academie voor Beeldende Vorming Tilburg Akte NXI.

Carola Popma - Houtsnede ‘ Tifa Biru ‘ kopen? Bied vanaf 90!

Carola Popma - Houtsnede ‘ Tifa Biru ‘

Geplaatst doorDrost260

Eindtijd31-07-2021 om 19:36

Jaartal1994
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen70 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst