5. Chris Buursen

Chris Buursen (1953)

1 aangeboden items / 75 verkochte items

FA. (8 x Favoriet)

Chris BUURSEN

Graficus, schilder olie- en acryl verf

Geboren 1953 te Tilburg

Opleiding:

Buursen heeft zijn opleiding gevolgd aan de Academie voor Beeldende Kunsten Artibus te Utrecht.

Woont en werkt in Utrecht

Het werk van Buursen kenmerkt zich door zijn liefde voor literatuur en de klassieken. Het werk van Chris Buursen getuigd van een uitgesproken bezield vakmanschap. De grote schildersvoorbeelden zijn voor hem Rembrandt, Velasquez en Hendrik Terbrugghen de Utrechtse beroemde caravaggist.

De mens staat centraal in het werk van Chris Buursen. In zijn portretten komt dit zeer concreet naar voren, het zijn niet zomaar portretten maar er is een dialoog ontstaan tussen Buursen en zijn model.

Buursen signeert ook wel met Grünnägel.

Door: Arthur Brouwers

Chris Buursen - Somme 1916 kopen? Bied vanaf 70!

Chris Buursen - Somme 1916

Geplaatst doorJohn54

Eindtijd28-02-2021 om 20:16

Jaartal1980
TechniekLitho
Afmetingen66 cm x 93 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst