5. Christina Assmann

Christina Assmann (1965)

1 aangeboden items / 0 verkochte items

FA. (1 x Favoriet)

Christina ASSMANN (Lüdenscheid 1965)

Duits

Christina Assmann - & Andreas Siekmann - Litho: Sonsbeek - 1993 kopen? Bied vanaf 99!

Christina Assmann - & Andreas Siekmann - Litho: Sonsbeek - 1993

Geplaatst doorKiewitKunstonder100euro

Eindtijd25-04-2021 om 19:48

Jaartal1993
TechniekLitho
Afmetingen50 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst