5. Claude Garache

Claude Garache (1930)

2 aangeboden items / 25 verkochte items

FA. (13 x Favoriet)

Claude GARACHE (Parijs 1930)

Frans

2 aangeboden items van deze kunstenaar
Claude Garache - jean capdeville - Gerard Fromanger- Joan Gardy Artigas - derriere le miroir - 19 kopen? Bied vanaf 65!

Claude Garache - jean capdeville - Gerard Fromanger- Joan Gardy Artigas - derriere le miroir - 19

Bijzondere Uitgaves

Geplaatst doorKiewitKunstonder100euro

Eindtijd28-07-2021 om 19:33

Jaartal1965
TechniekBoek met Originele Grafiek
Afmetingen38 cm x 28 cm (h x b)
GesigneerdSignatuur meegedrukt

Claude Garache - Ets op arches papier kopen? Bied vanaf 75!

Claude Garache - Ets op arches papier

Geplaatst doorKiewitKunst

Eindtijd28-05-2021 om 19:15

TechniekEts
Afmetingen64.5 cm x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst