5. Cornel Kwint

Cornel Kwint (1899-1996)

1 aangeboden items / 4 verkochte items

FA. (2 x Favoriet)

Cornelia Kwint werd geboren in Bunnik in 1899. Ze stierg in 1996.Ze was een leerlinge van de Kunstnijverheidsschool in Amsterdam en kreeg daar les van G.van Dokkum en Willem van Leusden.Ze schilderde, tekende en etste in impressionistische trant, bloemen, stillevens, poppen en landschappen.

Cornel Kwint - Zomerboeket kopen? Bied vanaf 60!

Cornel Kwint - Zomerboeket

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorMartha

Eindtijd07-02-2021 om 21:10

TechniekPastel/Krijt
Afmetingen52 cm x 49 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst