5. Cornelius Rogge

Cornelius Rogge (1932)

1 aangeboden items / 19 verkochte items

FA. (11 x Favoriet)

Cornelius ROGGE (Amsterdam, 1932)

Beeldhouwer, Installatiekunstenaar, Tekenaar, Etser en Collagist.

Cornelius Rogge - Gesigneerd ets kopen? Bied vanaf 35!

Cornelius Rogge - Gesigneerd ets

Geplaatst doorCello1

Eindtijd23-07-2021 om 20:00

TechniekEts
Afmetingen40 cm x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst