5. Dan Asher

Dan Asher (1947-2010)

2 aangeboden items / 1 verkochte items

FA. (3 x Favoriet)

Dan ASHER (Cleveland 1947 - 2010 New York)

Amerikaans

2 aangeboden items van deze kunstenaar

Dan Asher - Compositie, tekening met potlood kopen? Bied vanaf 275!

Dan Asher - Compositie, tekening met potlood

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorRosser

Eindtijd14-06-2021 om 19:15

Jaartal1993
TechniekPotlood
Afmetingen40 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorRosser

Eindtijd05-07-2021 om 19:07

Jaartal1993
TechniekPotlood
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst