5. El Bocho

El Bocho (1978)

3 aangeboden items / 1 verkochte items

FA. (2 x Favoriet)

EL BOCHO (Frankfurt am Main 1978)

Duits

3 aangeboden items van deze kunstenaar

El Bocho - There´s is a revolution somewhere inside of me kopen? Bied vanaf 6000!

El Bocho - There´s is a revolution somewhere inside of me

Geplaatst doorflatart2020

Jaartal2012
TechniekAcryl
Afmetingen200 cm x 400 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
El Bocho - Girl in Blue kopen? Bied vanaf 320!

El Bocho - Girl in Blue

Geplaatst doorgalerie-f

VerzendingInternationaal

Jaartal2020
TechniekGiclée
Afmetingen59 cm x 41 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
El Bocho - Girl with Tears kopen? Bied vanaf 700!

El Bocho - Girl with Tears

Geplaatst doorgalerie-f

Jaartal2020
TechniekGiclée
Afmetingen87 cm x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst