5. Filip Naudts

Filip Naudts (1968)

2 aangeboden items / 9 verkochte items

FA. (10 x Favoriet)

Filip NAUDTS (Gent 1968)

Fotograaf en fotorecensent.

Belgisch

2 aangeboden items van deze kunstenaar
Filip Naudts - Drie foto's uit de reeks 'Rendez-Vous' kopen? Bied vanaf 90!

Filip Naudts - Drie foto's uit de reeks 'Rendez-Vous'

Fotografie

Geplaatst doorfnaudts

Eindtijd08-08-2021 om 20:54

Jaartal2010
TechniekDigitale Print
Afmetingen29.4 cm x 19.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Filip Naudts - Drie foto's uit de reeks 'Rendez-Vous' kopen? Bied vanaf 70!

Fotografie

Geplaatst doorfnaudts

Eindtijd18-07-2021 om 20:05

Jaartal2018
TechniekDigitale Print
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst