5. Folly Miedema

Folly Miedema (1943)

4 aangeboden items / 6 verkochte items

FA. (2 x Favoriet)

Folly MIEDEMA

4 aangeboden items van deze kunstenaar

Folly Miedema - But new boyfriend TT kopen? Bied vanaf 30!

Folly Miedema - But new boyfriend TT

Geplaatst doorlimburgsekunst

Jaartal1985
TechniekEts
Afmetingen22.5 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Folly Miedema - Empty room kopen? Bied vanaf 25!

Folly Miedema - Empty room

Geplaatst doorlimburgsekunst

Jaartal1985
TechniekEts
Afmetingen23 cm x 27.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Folly Miedema - Lulu is back in town kopen? Bied vanaf 25!

Folly Miedema - Lulu is back in town

Geplaatst doorlimburgsekunst

Jaartal1986
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen22.5 cm x 25.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Folly Miedema - Stilleven met bloem kopen? Bied vanaf 25!

Folly Miedema - Stilleven met bloem

Geplaatst doorlimburgsekunst

Jaartal1983
TechniekEts
Afmetingen27.5 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst