5. Frank van Hemert

Frank van Hemert (1956)

2 aangeboden items / 34 verkochte items

FA. (18 x Favoriet)

Frank van Hemert (1956)

2 aangeboden items van deze kunstenaar

Frank van Hemert - Kleine bijdragen worden groot kopen? Bied vanaf 100!

Frank van Hemert - Kleine bijdragen worden groot

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorJanineFrancis52

Eindtijd12-05-2021 om 21:49

Jaartal1997
TechniekPotlood
Afmetingen41 cm x 29 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Frank van Hemert - Laatste slaapkamer kopen? Bied vanaf 70!

Frank van Hemert - Laatste slaapkamer

Geplaatst doorJanineFrancis52

Eindtijd12-05-2021 om 21:58

Jaartal1991
TechniekLitho
Afmetingen40 cm x 36 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst