5. Fred de Heij

Fred de Heij (1960)

1 aangeboden items / 37 verkochte items

FA. (12 x Favoriet)

Fred de HEIJ (Amsterdam, 1960)

Fred de Heij - Waterlelie - oplage 56/75 - 21484 kopen? Bied vanaf 50!

Fred de Heij - Waterlelie - oplage 56/75 - 21484

Geplaatst doorZaansgroen

Eindtijd08-08-2021 om 21:51

Jaartal2003
TechniekGiclée
Afmetingen30 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst