5. Frenk van Heeswijk

Frenk van Heeswijk (1959)

2 aangeboden items / 9 verkochte items

FA. (6 x Favoriet)

Geboren: 1959 te Zaandam Frenk van Heeswijk heeft in de kunstwereld letterlijk en figuurlijk zijn stempel gedrukt op het gebied van de linoleumsnede. In 1989 had Van Heeswijk zijn eerste expositie in zijn thuisstad Zaandam. Zijn tekeningen en schilderijen konden toen benoemd worden als art brut of outsider art.

2 aangeboden items van deze kunstenaar
Frenk van Heeswijk - Outsider Art - "Voloptueuze zonaanbidster" - kleine oplage van 20 ex! kopen? Bied vanaf 20!

Frenk van Heeswijk - Outsider Art - "Voloptueuze zonaanbidster" - kleine oplage van 20 ex!

Geplaatst doorartpointamsterdam

Eindtijd25-07-2021 om 21:55

TechniekHout/Linosnede
Afmetingen32 cm x 24 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Frenk van Heeswijk - Olieverfschilderij op doek. Titel, "Big mama for rumania" 1990. kopen? Bied vanaf 70!

Frenk van Heeswijk - Olieverfschilderij op doek. Titel, "Big mama for rumania" 1990.

Geplaatst doorduif

Eindtijd01-08-2021 om 21:48

Jaartal1990
Afmetingen100 cm x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam