5. Frits Haans

Frits Haans (1920-1981)

2 aangeboden items / 0 verkochte items

FA. (2 x Favoriet)

Frits HAANS (Tilburg 1920 - Breda 1981)

2 aangeboden items van deze kunstenaar

Frits Haans - Linosnede kopen? Bied vanaf 45!

Frits Haans - Linosnede

Geplaatst doorKiewitKunstonder100euro

Eindtijd13-07-2021 om 19:07

TechniekHout/Linosnede
Afmetingen46 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerJapans Papier
IngelijstNiet Ingelijst
Frits Haans - Linosnede: Ahasverus - 1977 kopen? Bied vanaf 45!

Frits Haans - Linosnede: Ahasverus - 1977

Eindtijd27-07-2021 om 19:15

Jaartal1977
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen30 cm x 24 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst