5. Fritz Pitz

Fritz Pitz (1923-2006)

3 aangeboden items / 27 verkochte items

FA. (9 x Favoriet)
3 aangeboden items van deze kunstenaar
Fritz Pitz - Personen kopen? Bied vanaf 115!

Fritz Pitz - Personen

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorNimbus4

Jaartal1977
TechniekPenseel (Inkt)
Afmetingen68 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Fritz Pitz - Pitz 80 kopen? Bied vanaf 115!

Fritz Pitz - Pitz 80

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorNimbus4

Jaartal1980
TechniekPotlood
Afmetingen40 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Fritz Pitz - Personen kopen? Bied vanaf 150!

Fritz Pitz - Personen

Geplaatst doorNimbus4

Jaartal1990
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKarton
IngelijstNiet Ingelijst