5. Geertruida Gorter-ten Cate Hoedemaker

Geertruida Gorter-ten Cate Hoedemaker (1828-1907)

1 aangeboden items / 1 verkochte items

Geertruida Catherina GORTER - TEN CATE HOEDEMAKER (Enschede 1828 - Almelo 1907)

Geertruida Gorter-ten Cate Hoedemaker - Voorstelling van een bloemstilleven. kopen? Bied vanaf 75!

Geertruida Gorter-ten Cate Hoedemaker - Voorstelling van een bloemstilleven.

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorSTRADA

Eindtijd26-03-2021 om 21:27

TechniekAquarel
Afmetingen83.5 cm x 66 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst