5. Geo Henrotte

Geo Henrotte

1 aangeboden items / 0 verkochte items

Geo HENROTTE (20e eeuw)

Geo Henrotte - Havengezicht - Aquarel, Prachtig Ingelijst kopen? Bied vanaf 299!

Geo Henrotte - Havengezicht - Aquarel, Prachtig Ingelijst

Tekening / Aquarel

Geplaatst doordaanj

Eindtijd18-06-2021 om 20:16

TechniekAquarel
Afmetingen56 cm x 71 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst