5. Gerard Koek

Gerard Koek (1954)

1 aangeboden items / 4 verkochte items

FA. (3 x Favoriet)

Gerard KOEK

Tekenaar, beeldhouwer, installatiekunstenaar

Geboren te Hoogeveen in 1954.

Gerard Koek - Zonder titel kopen? Bied vanaf 50!

Gerard Koek - Zonder titel

Geplaatst doorBenB2019

Eindtijd25-07-2021 om 15:03

Jaartal2002
Afmetingen97 cm x 67 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst