5. Giorgio Ferrari

Giorgio Ferrari (1936)

1 aangeboden items / 4 verkochte items

FA. (2 x Favoriet)

Giorgio FERRARI (1936)

Italiaans

Giorgio Ferrari - Amsterdamse gracht ( (bij de) Palmgracht?) kopen? Bied vanaf 20!

Giorgio Ferrari - Amsterdamse gracht ( (bij de) Palmgracht?)

Geplaatst doorKunstkamerZuidoost

Eindtijd04-07-2021 om 22:56

TechniekEts/Aquatint
Afmetingen25 cm x 17.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst