5. Guido De Hoog

Guido De Hoog (1954)

3 aangeboden items / 0 verkochte items

FA. (1 x Favoriet)

Guido DE HOOG (Wilrijk/België 1954)

3 aangeboden items van deze kunstenaar

Guido De Hoog - Park in de winter kopen? Bied vanaf 100!

Guido De Hoog - Park in de winter

Geplaatst doorHanenGini

Afmetingen81 cm x 71 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Guido De Hoog - stilleven met buste en pompoenen kopen? Bied vanaf 100!

Guido De Hoog - stilleven met buste en pompoenen

Geplaatst doorHanenGini

Afmetingen68 cm x 84 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Guido De Hoog - gevarieerd stilleven op tafel kopen? Bied vanaf 250!

Guido De Hoog - gevarieerd stilleven op tafel

Geplaatst doorHanenGini

Afmetingen85 cm x 78 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst