5. Guido Llinas

Guido Llinas (1923-2005)

3 aangeboden items / 1 verkochte items

FA. (1 x Favoriet)

Guido LLINAS (Pinar del Río 1923 - Parijs 2005)

Lid van Los Once (Cuba)

Cubaans

3 aangeboden items van deze kunstenaar

Guido Llinas - - CUBA - OriginalHolzschnitt des Künstlers aus Pinar del Río 1969 handsigniert datiert & nummeriert kopen? Bied vanaf 65!

Guido Llinas - - CUBA - OriginalHolzschnitt des Künstlers aus Pinar del Río 1969 handsigniert datiert & nummeriert

Geplaatst doorartaud

VerzendingInternationaal

Guido Llinas - Houtdruk, Cuba, 1970 kopen? Bied vanaf 500!

Guido Llinas - Houtdruk, Cuba, 1970

Geplaatst doorSkoander

Jaartal1970
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen50.20 cm x 51.30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Guido Llinas - Houtdruk, abstract, Cuba 1970 kopen? Bied vanaf 650!

Guido Llinas - Houtdruk, abstract, Cuba 1970

Geplaatst doorSkoander

Jaartal1970
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen66 cm x 73.50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst