5. Hans Bertrand

Hans Bertrand (XXe Eeuw)

1 aangeboden items / 6 verkochte items

FA. (1 x Favoriet)

Hans BERTRAND (XXe eeuw)

Hans Bertrand - Bijzondere relief Litho - zonder titel - gesigneerd - kopen? Bied vanaf 30!

Hans Bertrand - Bijzondere relief Litho - zonder titel - gesigneerd -

Geplaatst doorartpointamsterdam

Eindtijd14-03-2021 om 22:23

TechniekLitho
Afmetingen53 cm x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst