5. Hans Kanters

Hans Kanters (1947)

5 aangeboden items / 17 verkochte items

FA. (52 x Favoriet)

Hans KANTERS (Amsterdam 1947)

Schildert sinds 1967, lithografeert sinds 1986 en beeldhouwt sinds 1994. Kanters is autodidact. Hij werkte o.a. in Nederland, Zuid-Spanje, Formentera, Zuid-Frankrijk en sinds 1993 op Ibiza.

5 aangeboden items van deze kunstenaar
Hans Kanters - olieverf op doek: Nachtelijk landschap (1968- 1969) kopen? Bied vanaf 2750!

Hans Kanters - olieverf op doek: Nachtelijk landschap (1968- 1969)

Geplaatst doorKiewitKunst

Afmetingen44 cm x 34 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Hans Kanters - Easy Rider kopen? Bied vanaf 475!

Hans Kanters - Easy Rider

Geplaatst doorBonnet

Jaartal1987
TechniekLitho
Afmetingen75 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Hans Kanters - Balans der Muzen I kopen? Bied vanaf 175!

Hans Kanters - Balans der Muzen I

Geplaatst doorKunstbedrijf

TechniekLitho
Afmetingen36 cm x 29 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
Hans Kanters - Balans der Muzen II kopen? Bied vanaf 175!

Hans Kanters - Balans der Muzen II

Geplaatst doorKunstbedrijf

TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
Hans Kanters - De Honingkamer kopen? Bied vanaf 150!

Hans Kanters - De Honingkamer

Geplaatst doorOmay

TechniekLitho
Afmetingen83 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst