5. Harry Koolen

Harry Koolen (1904-1985)

2 aangeboden items / 8 verkochte items

FA. (15 x Favoriet)

Harry KOOLEN (Meerssen 1904- Heerlen 1985)

2 aangeboden items van deze kunstenaar
Harry Koolen - Frans Stadsgezicht kopen? Bied vanaf 80!

Harry Koolen - Frans Stadsgezicht

Geplaatst doorBertvee

Eindtijd25-07-2021 om 22:35

Afmetingen54 cm x 64 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst

Harry Koolen - Winterlandschap kopen? Bied vanaf 160!

Harry Koolen - Winterlandschap

Geplaatst doorJohn54

Eindtijd08-06-2021 om 22:33

Afmetingen65 cm x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst