5. Henny van de Nieuwenhof

Henny van de Nieuwenhof (1945)

1 aangeboden items / 1 verkochte items

FA. (1 x Favoriet)

Henny van de NIEUWENHOF (Neunen 1945)

Henny van de Nieuwenhof - ets - 'Lucifers' - 1974 kopen? Bied vanaf 60!

Henny van de Nieuwenhof - ets - 'Lucifers' - 1974

Geplaatst doorJJvanWijk

Eindtijd14-03-2021 om 20:36

Jaartal1974
TechniekEts
Afmetingen53 cm x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst