5. Henriette Boerendans

Henriette Boerendans (1966)

1 aangeboden items / 54 verkochte items

FA. (24 x Favoriet)

Henriette BOERENDANS (Delft 1966)

Henriette Boerendans - Houtsnede, 10 november - Ingelijst kopen? Bied vanaf 30!

Henriette Boerendans - Houtsnede, 10 november - Ingelijst

Geplaatst doorVeilingmeesterCollecties

Eindtijd25-07-2021 om 19:30

Jaartal2001
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen79 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst