5. hilde Overbergh

hilde Overbergh (1964)

1 aangeboden items / 0 verkochte items

Hilde OVERBERGH (1964)

hilde Overbergh - abstract acryl met ruwe elementen kopen? Bied vanaf 100!

hilde Overbergh - abstract acryl met ruwe elementen

Geplaatst doorirmelin

Eindtijd07-07-2021 om 22:28

Jaartal1989
TechniekAcryl
Afmetingen150 cm x 150 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst