5. Iet van Es

Iet van Es (1932)

2 aangeboden items / 5 verkochte items

FA. (3 x Favoriet)

Iet van ES (1932)

2 aangeboden items van deze kunstenaar
Iet van Es - Abstract schilderij in groen-blauw (ingelijst) kopen? Bied vanaf 150!

Iet van Es - Abstract schilderij in groen-blauw (ingelijst)

Geplaatst doortakamine

Eindtijd31-07-2021 om 20:40

Jaartal1982
Afmetingen63.5 cm x 53.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst

Iet van Es - Titel. Abstract . kopen? Bied vanaf 35!

Iet van Es - Titel. Abstract .

Geplaatst doorduif

Eindtijd07-07-2021 om 22:04

Jaartal1978
Afmetingen44 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst