5. Ivo Damme

Ivo Damme (1932)

1 aangeboden items / 1 verkochte items

FA. (2 x Favoriet)

Ivo DAMME (Merksem 1932) (ook wel Frank Ivo Damme)

Belgisch

Ivo Damme - De Walkuren-rit noemt het werk kopen? Bied vanaf 35!

Ivo Damme - De Walkuren-rit noemt het werk

Geplaatst doorDaniel1964

Eindtijd21-07-2021 om 21:11

Jaartal1971
Afmetingen56 cm x 37.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst