5. Jac Boonen

Jac Boonen (1911)

1 aangeboden items / 1 verkochte items

FA. (3 x Favoriet)

Jan BOONEN (Tongerlo 1911)

Belgisch

Jac Boonen - GRAAFWERKEN kopen? Bied vanaf 125!

Jac Boonen - GRAAFWERKEN

Geplaatst dooretsje

Eindtijd21-05-2021 om 19:30

TechniekEts
Afmetingen73 cm x 83 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst