5. Jacques Poli

Jacques Poli (1938-2002)

5 aangeboden items / 26 verkochte items

FA. (2 x Favoriet)

Jacques POLI (Nîmes 1938 - ?? 2002)

5 aangeboden items van deze kunstenaar
Jacques Poli - Composition I kopen? Bied vanaf 25!

Jacques Poli - Composition I

Geplaatst doorPrivateartcollector

TechniekLitho
Afmetingen104 cm x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jacques Poli - Composition V kopen? Bied vanaf 20!

Jacques Poli - Composition V

TechniekLitho
Afmetingen30 cm x 44 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jacques Poli - Composition IV kopen? Bied vanaf 20!

Jacques Poli - Composition IV

TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jacques Poli - Composition III kopen? Bied vanaf 20!

Jacques Poli - Composition III

TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jacques Poli - Composition II kopen? Bied vanaf 20!

Jacques Poli - Composition II

TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst