5. Jan Bulthuis

Jan Bulthuis (1750-1801)

2 aangeboden items / 1 verkochte items

FA. (1 x Favoriet)

Jan BULTHUIS (Groningen 1750 - Amsterdam 1801)

Tekenaar, pentekenaar, etser, behangselschilder

Schilderde aanvankelijk kamerbehangsels (landschappen), legde zich later toe op het tekenen in O.I. inkt van stads- en dorpsgezichten; heeft ondermeer tekeningen gemaakt voor een boek over de Zaanlandse dorpen en voor de 'Vaderlandsche gezichten of afbeeldingen, behoorende tot den Tegenwoordigen staat der Vereenigde Nederlanden', Amsterdam (H. Gartman) 1786-1792 (in prent gebracht door C.F. Bendorp)

2 aangeboden items van deze kunstenaar

Jan Bulthuis - uitsnede uit Vaderlandsche Gezichten kopen? Bied vanaf 35!

Jan Bulthuis - uitsnede uit Vaderlandsche Gezichten

Grafiek tot 1900

Geplaatst doorErwinKoster

Eindtijd09-05-2021 om 22:08

Jaartal1792
TechniekEts
Afmetingen16.5 cm x 20 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
Jan Bulthuis - Decor met tuin in de Nieuwe Schouwburg te Amsterdam (titel) De Tuin kopen? Bied vanaf 70!

Jan Bulthuis - Decor met tuin in de Nieuwe Schouwburg te Amsterdam (titel) De Tuin

Grafiek tot 1900

Geplaatst doorciscus_9com

Eindtijd23-07-2021 om 21:37

Jaartal1788
TechniekEts
Afmetingen20.3 cm x 24.5 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst