5. Jan Harmannus Lambeck

Jan Harmannus Lambeck (1904-1984)

2 aangeboden items / 2 verkochte items

FA. (7 x Favoriet)

Jan Harmannus LAMBECK (Groningen 1904 - 1984)

2 aangeboden items van deze kunstenaar

Jan Harmannus Lambeck - C4784-7, Doorkijkje naar stadsmarkt kopen? Bied vanaf 250!

Jan Harmannus Lambeck - C4784-7, Doorkijkje naar stadsmarkt

Geplaatst doorMarsmeijer

Eindtijd22-03-2021 om 17:23

Jaartal1963
Afmetingen44 cm x 34 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jan Harmannus Lambeck - C4784-9, Mediterraans dorpsstraatje kopen? Bied vanaf 175!

Jan Harmannus Lambeck - C4784-9, Mediterraans dorpsstraatje

Geplaatst doorMarsmeijer

Eindtijd16-05-2021 om 20:35

Jaartal1963
Afmetingen30 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst