5. Jan Mesker

Jan Mesker (1843-1890)

3 aangeboden items / 4 verkochte items

Johannes Jacobus (Jan) MESKER: (Den Haag 1843 - 1890)

3 aangeboden items van deze kunstenaar

Jan Mesker - Mans portret naar J.H. van de Laar 1875 kopen? Bied vanaf 20!

Jan Mesker - Mans portret naar J.H. van de Laar 1875

Grafiek tot 1900

Geplaatst doorciscus_9com

Periode1800 t/m 1899
TechniekLitho
Afmetingen17.5 cm x 14.5 cm (h x b)
GesigneerdNaam gedrukt
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Mesker - Mans portret van J.W.F. Kachel kopen? Bied vanaf 20!

Jan Mesker - Mans portret van J.W.F. Kachel

Grafiek tot 1900

Geplaatst doorciscus_9com

Periode1800 t/m 1899
TechniekLitho
Afmetingen17.35 cm x 14 cm (h x b)
GesigneerdNaam gedrukt
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Mesker - Sisyphus (Salador Rosa) kopen? Bied vanaf 20!

Jan Mesker - Sisyphus (Salador Rosa)

Grafiek tot 1900

Geplaatst doorciscus_9com

Periode1800 t/m 1899
TechniekLitho
Afmetingen18 cm x 20.5 cm (h x b)
GesigneerdNaam gedrukt
IngelijstNiet Ingelijst