5. Jan van Bragt

Jan van Bragt (1930)

1 aangeboden items / 1 verkochte items

Jan van BRAGT (Eindhoven, 1930)

Jan van Bragt - Aquarel , landhuis met een roeiboot. kopen? Bied vanaf 30!

Jan van Bragt - Aquarel , landhuis met een roeiboot.

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorduif

Eindtijd28-07-2021 om 22:03

Jaartal1999
TechniekAquarel
Afmetingen53 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst