5. Jan van Dijk

Jan van Dijk (1943)

5 aangeboden items / 8 verkochte items

FA. (5 x Favoriet)

Jan van Dijk, geboren 25-3-1943 in Berghem (Noord-Brabant, Nederland), beeldhouwer, graficus, illustrator, tekenaar, gouache-schilder. Opleiding: Schilderschool Boxtel . Jan van Dijk heeft 26 jaar gewerkt aan de Academie voor Kunst en Vormgeving in Den Bosch en tevens 6 jaar aan de Academie St. Joost in Breda, waar hij les gaf in de vakken zeefdruk- en schildertechniek. Naast schilderijen en zeefdrukken maakt hij ook sculpturen en installaties in metaal, zoals staal of aluminium en soms ook in hout of kunststof. Ook werkt hij met glas en keramiek.

5 aangeboden items van deze kunstenaar

Jan van Dijk - Sature kopen? Bied vanaf 120!

Jan van Dijk - Sature

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1978
TechniekPotlood
Afmetingen29 cm x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan van Dijk - Silesia kopen? Bied vanaf 120!

Jan van Dijk - Silesia

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1978
TechniekPotlood
Afmetingen32 cm x 22 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan van Dijk - 1, 2, 3...G 82-84 kopen? Bied vanaf 75!

Jan van Dijk - 1, 2, 3...G 82-84

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1982
TechniekDroge Naald
Afmetingen76 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan van Dijk - Podium plus kopen? Bied vanaf 120!

Jan van Dijk - Podium plus

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1985
TechniekPotlood
Afmetingen21 cm x 29 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan van Dijk - Mana - erotische bedscènes 10-84 kopen? Bied vanaf 75!

Jan van Dijk - Mana - erotische bedscènes 10-84

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1984
TechniekDroge Naald
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst