5. Jean Nies

Jean Nies (1924-2018)

2 aangeboden items / 3 verkochte items

FA. (4 x Favoriet)

Johannes Theodorus (Jean) Nies (Deurne, 23 juli 1924 - 24 maart 2018) is een Nederlands schilder.[1] Hij was een van de oprichters van het kunstcentrum 'De Vrije Expressieven', samen met onder anderen Jan van Gemert, Johan Lennarts en Jan Kuhr. Werk van hem is in bezit van Museum Kempenland in Eindhoven.

2 aangeboden items van deze kunstenaar
Jean Nies - Take Off kopen? Bied vanaf 700!

Jean Nies - Take Off

Geplaatst doorSjef

Eindtijd01-08-2021 om 20:12

Jaartal1983
Afmetingen163 cm x 193 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst

Jean Nies - Zuid Frankrijk - Provence kopen? Bied vanaf 200!

Jean Nies - Zuid Frankrijk - Provence

Geplaatst doorhannievanderzanden1

Eindtijd18-04-2021 om 22:58

Jaartal1954
Afmetingen63 cm x 83 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst